Montážne práce a uvedenie EVSE do prevádzky

Kontaktujte nás pre inštaláciu nabíjačky EV ešte dnes – sme tu, aby sme vám pomohli s nabíjaním vášho elektromobilu.

V spoločnosti ElektroSystem AM, spol. s r.o. máme mnohoročné skúseností s realizáciou elektrickej inštalácie v rôznych odvetviach hospodárstva. Vďaka nášmu odbornému zázemiu a skúsenostiam s klientmi v rámci výkonu našich činností, sme schopní ponúknuť každému nášmu zákazníkovi riešenie na mieru.

Od roku 2017 sa našou novou silnou stránkou stali komplexné dodávky nabíjacích staníc EV pre domácnosti a komerčné použitie vrátane budovania potrebnej infraštruktúry.

Či už hľadáte inštaláciu nabíjačky pre domáce použitie, alebo potrebujete odbornú radu o rôznych typoch EV nabíjačiek vhodných aj na komerčné použitie, my sa postaráme o vaše potreby pre pohodlné a efektívne nabíjanie vášho elektromobilu.

Komplexné riešenie nabíjania EV

S naším sortimentom nabíjačiek, softvérom a našimi podpornými službami ušetríte čas a peniaze, znížite svoje emisie CO2 a jednoducho jazdíte na elektrinu.

Bez ohľadu na požiadavky vašej lokality – máme pre vás správne riešenie. Pretože Wallbox je možné pripevniť na stenu, na strop alebo na stĺpik. Spýtajte sa nás!

Funkcia manažmentu zaťaženia nabíjania

Firemné nabíjanie

Funkcie manažmentu zaťaženia nabíjania

Všetky naše riešenia inteligentného nabíjania sú pripojené k riadiacej platforme myWallbox, aby ste mali odkiaľkoľvek prehľad o stave a spotrebe vašich nabíjacích staníc.

Verejné nabíjanie